JetZone24Dla pilotów

JetZone24 powstało przede wszystkim dla pilotów chcących trenować i rozwijać swoje umiejętności. Jesteśmy profesjonalnym centrum symulatorowym, które przy udziale  Goldwings Flight Academy, szkoli pilotów do: IR(A), MEPL(A), JOC i MCC. Ponadto prowadzimy treningi przygotowujące do Screeningu, Recurrentu i ATP.

Ponad wszystko stawiamy sobie profesjonalizm i sumienność, a naszymi instruktorami są doświadczeni piloci latający na co dzień w liniach lotniczych. 

TRENINGI W JETZONE24

APLIKUJESZ DO LINII LOTNICZEJ?

Wiemy jak ważne jest dla Ciebie rozpoczęcie kariery pilota liniowego oraz dostanie się do wymarzonej linii lotniczej, dlatego przed screeningiem warto zapoznać się z cockpitem nie tylko w wersji papierowej. Już dwie godziny spędzone w symulatorze A320 dostarczą Ci porządnej dawki informacji o układzie poszczególnych elementów w kabinie. To nie to samo co uczenie się procedur z książki! Spróbuj jak zareagujesz na środowisko symulatora dużego samolotu i trenuj pod okiem doświadczonego pilota liniowego. Przyjdź do nas na edukacyjną sesję, a dowiesz się:

  • Jak steruje się samolotem fly-by-wire
  • Co powinieneś wiedzieć o swoim samolocie i jaka jest rola pilota monitorującego
  • Na co zwracają uwagę linie lotnicze podczas screeningu
  • Jakich zachowań dobrze jest unikać
  • Jak wygląda stosowanie procedur i jaka wiedza o nich jest niezbędna na tym etapie

Zobacz jak w praktyce może wyglądać sesja screeningowa i czego należy się spodziewać. Istnieje możliwość „customizowania” sesji, na przykład skupieniu się na podejściach Raw Data ILS. My podpowiemy, poprawimy błędy. Reszta jest w Twoich rękach. Powodzenia!

 

Pełny program treningu znajdziesz TUTAJ Wybierz plan
Zamów trening

Jesteś pilotem i chcesz podnosić swoje umiejętności?

Każda godzina spędzona w samolocie napełnia Twój worek doświadczenia. Tyle, że niezawodność współczesnych samolotów usypia naszą czujność. To nie te czasy, gdzie okres pracy drugiego pilota pozwalał zobaczyć niejedną sytuację awaryjną, z którą trzeba było sobie radzić. Współczesna złożoność samolotów i 3 letni cykl programowy recurrentów odbywających się co około 6 miesięcy powoduje, że nasza mozolnie zdobyta wiedza ulatuje. Dzięki niezwykłej dbałości o szczegóły funkcjonalne naszego symulatora dajemy Ci możliwość zobaczenia i przeanalizowania usterek, których zapewne nie zobaczysz w powietrzu, ale z pewnością skomplikują Ci życie na najbliższym symulatorze.

Nikt nie jest w stanie opanować wszystkich elementów nie mając z nimi styczności. Oceń sam na ile możesz poprawić swoją „Situational Awarness” w trakcie złożonych usterek. Rozwijaj dzięki nam swoje umiejętności i ćwicz zdarzenia jakich nie chciałbyś nigdy doświadczyć w prawdziwym samolocie.

Wybierz plan
Zamów trening

chcesz przygotować się do Airline Transition Program?

Już dzisiaj możesz zapisać się do nas na szkolenie przygotowujące do ATP. Pozwoli ci to znacznie szybciej oswoić się z kokpitem samolotu A320, zapamiętać flowy i skomplikowane procedury. W czasie tego szkolenia dowiesz się:

  • jak wyglądają procedury i jak unikać błędów
  • jak należy prawidłowo wykonywać flowy
  • na co zwracać uwagę i co należy zapamiętać
  • jak wygląda pełne przygotowanie do pracy w linii lotniczej
  • jak poradzić sobie podczas późniejszego Type Ratingu

Profesjonalne przygotowanie do ATP pod okiem aktywnie latającego pilota liniowego pomoże ci zdać bez problemu wszystkie egzaminy i da Ci solidne podstawy do poszerzania swojej wiedzy lotniczej.

Wybierz plan
Zamów trening