Dlaczego symulatory lotów?

Symulatory lotów to genialny pomysł na olbrzymią dawkę niezapomnianych emocji
i świetnie spędzonego czasu przez pracowników Twojej firmy.

Szukasz oryginalnego pomysłu na integrację Twojego zespołu?

Zatem idealnie trafiłeś! Symulatory lotnicze to prężnie rozwijająca się atrakcja na rynku usług rozrywkowych. Kto z nas lecąc samolotem nie marzył nigdy o zostaniu pilotem? 

W kokpicie samolotu znajduje się mnóstwo przycisków, przełączników i wyświetlaczy. Do tego musimy koordynować nasze działania z kontrolą lotów, innymi samolotami i obsługą naziemną. Niezbędne będzie także wzięcie pod uwagę warunków atmosferycznych, aktualnego stanu technicznego samolotu i tych dwóch pasażerów, którzy wszczęli awanturę na pokładzie.

Weź udział w niesamowitej zabawie!

Profesjonalne centrum symulatorów lotniczych

Jesteśmy największym w Polsce profesjonalnym centrum symulatorów lotniczych dostępnym dla każdego.

Znajdujemy się w Warszawie na Uczelni Łazarskiego i do dyspozycji mamy aż trzy idealnie odwzorowane symulatory różnych typów samolotów.

Loty mogą odbywać się równocześnie na każdym z symulatorów, dzięki czemu zorganizowanie imprezy dla grupy nawet 18-osobowej nie stanowi dla nas najmniejszego problemu.

Wszystkie loty odbywają się pod nadzorem i stałą opieką instruktora

Nasi pracownicy to prawdziwi, zawodowi piloci, którzy w prosty i zrozumiały sposób dzielą się olbrzymią wiedzą i doświadczeniem. Co więcej dla całej grupy uczestników możemy przygotować różnego rodzaju rywalizacje w formie między innymi zawodów lotniczych, które będą świetnym zwieńczeniem całej imprezy. Z pełnym sykcesem zrealizowaliśmy już wiele eventów. Daj ponieść się przestworzom!

Nie ma mowy o nudzie, a sesje w symulatorach to pełna profeska i genialna zabawa!

Zastanawiasz się jak to robimy?

Naszą ofertę możemy podzielić na dwie główne kategorie:
imprezy grupowe i imprezy indywidualne.

Imprezy grupowe

Nazwiemy oczywiście takie, gdzie cała firma lub dany dział spotyka się w całości jednocześnie. Wtedy właśnie cały lokal ze wszystkimi symulatorami przeznaczony jest tylko i wyłącznie do Waszego użytku. Loty odbywają się równocześnie na kilku symulatorach, a całość imprezy może być zostać wzbogacona o wybraną formę rywalizacji (np. zawody lotnicze).

Dowiedz się więcej

Imprezy indywidualne

Będą wszystkie te, gdzie każda osoba zapisywana jest oddzielnie na wybraną godzinę i dzień, a lot odbywa się sam na sam z instruktorem (opcjonalnie w towarzystwie kibicujących współpracowników). Jest to zatem bardzo dobra opcja dla dużej grupy osób, gdzie każdy z pracowników otrzyma swój indywidualny voucher do wykorzystania aż przez 6 lub 12 miesięcy! Idealna opcja na firmowe prezenty na święta, jubileusze czy wszelkie inne okazje. 

Dowiedz się więcej

Masz własny plan na lotniczą imprezę
lub chciałbyś z nami omówić szczegóły?

Jesteś gotowy, aby wzbić się wspólnie z nami w przestworza? 

Umów spotkanie z managerem
Nasi partnerzy