JetZone24Dla pasjonatów

JetZone24 powstało przede wszystkim dla pilotów i pasjonatów. Szczycimy się tym, że spod naszych skrzydeł wychodzą ludzie odpowiadający w przyszłości za zdrowie i życie setek tysięcy osób. Jesteśmy pierwszym w Polsce profesjonalnym centrum symulatorów lotniczych, gdzie swoich sił spróbować może każdy, bez względu na to, czy związany jest z lotnictwem profesjonalnie, czy też nie.

Jesteś pasjonatem, który chce poczuć się jak kapitan samolotu? A może chciałbyś kupić voucher na lot dla bliskiej Ci osoby? Nigdzie nie doświadczysz takiego profesjonalizmu, zaangażowania i pasji jak w ośrodku, który na co dzień zmaga się ze szkoleniem przyszłych pilotów.

W czasie sesji możesz podziwiać widoki, robić zdjęcia i napawać się niesamowitym uczuciem jakim jest sterowanie olbrzymim samolotem. Jeśli natomiast wiążesz z lotnictwem swoją przyszłość to po prostu nauczymy Cię latać!

Oryginalne prezenty dla najbliższych
- eleganckie i prestiżowe

Nie masz pomysłu na prezent? A może bliska Ci osoba pasjonuje się lotnictwem? Zakup voucher do jedynego w Polsce centrum symulatorów lotniczych na lot za sterami wielkiego samolotu pasażerskiego lub małego turystycznego. Wybieraj spośród kilkunastu pakietów i spełnij marzenia drugiej osoby.

Wszystkie nasze vouchery mogą zostać profesjonalnie wydrukowane i elegancko zapakowane, a każdy z nich ważny jest aż 6 miesięcy. 

KUP VOUCHER

Twoje lotnicze marzenie - czas je spełnić

Zastanawiałeś się kiedykolwiek jak by to było usiąść za sterami wielkiego odrzutowca? A może chciałbyś polatać małym, nowoczesnym samolotem śmigłowym? Już teraz Twoje ulubione samoloty dostępne są bez ograniczeń w jednym miejscu. Zarezerwuj swój lot i wpadnij do nas polatać.

Instruktor, który obecny jest podczas całego Twojego lotu, wprowadzi Cię w tajniki pilotażu, odpowie na każde nurtujące Cię pytanie i wszytko dokładnie wytłumaczy.

Jeśli symulator to dla Ciebie za mało, zawsze możesz wybrać pakiet wraz z 15 min lotem nad Warszawą prawdziwym samolotem.

ZAREZERWUJ LOT

Z domu do samolotu - zasiądź za sterami pełnowymiarowego symulatora

Latasz w domu na P3D, FSX, albo X-Plane? Chcesz w końcu poczuć się jak prawdziwy pilot? Masz dosyć nudnego latania w samotności? Wpadnij do nas na symulator!

Możemy ćwiczyć realne procedury, starty i lądowania, a nawet sytuacje awaryjne, czy komunikację lotniczą. Ponadto nasz symulator posiada możliwość połączenia się z siecią VATSIM, więc bez problemu możesz polecieć z punktu A do B i zapisać nalot w swoim VATSIMowym logbooku (w cenie lotu)!

Wszystko to pod okiem doświadczonego pilota-instruktora, obecnego podczas całego Twojego lotu.

ZAREZERWUJ LOT


WIRTUALNE TRENINGI

Chcesz latać ONLINE Z KOMUNIKACJĄ ATC?

Przyjdź do nas na szkolenie przygotowujące do lotów online. Nasi doświadczeni instruktorzy wprowadzą Cię w tajniki komunikacji z kontrolą lotów, omówią z Tobą najważniejsze zagadnienia i będą służyli pomocą, podczas gdy będziesz stawiał swoje pierwsze kroki. Nauczysz się u nas:

  • jak prowadzić standardową komunikację z kontrolą lotów
  • co należy wiedzieć i jak przestrzegać przepisów
  • jak przekonać się do komunikacji głosowej i rozumieć co mówi do nas kontroler
  • jak prawidłowo prowadzić komunikację w sytuacji Emergency
  • czym różni się wirtualne latanie od prawdziwego lotnictwa

Przekonaj się, że latanie on-line może stać się dziecinnie proste, bezstresowe i niesamowicie wciągające. Już dziś dołącz do grona najlepszych na świecie wirtualnych pilotów!

Pełny program treningu znajdziesz TUTAJ Wybierz plan
Zamów trening
Wybierz plan
Wybierz plan
Wybierz plan