JetZone24Dla biznesu

Prowadzisz firmę i chciałbyś zorganizować dla swoich pracowników event firmowy? A może myślisz nad integracją Twojego zespołu sprawdzonym programem team buildingowym? Zrezygnuj z tego co dawno już przeżyte i nie atrakcyjne. Wybierz profesjonalne symulatory lotnicze i zapewnij moc atrakcji na najwyższym poziomie! 
Oprócz niezapomnianych wrażeń na naszych najnowocześniejszych symulatorach, oferujemy przepyszną kawę i herbatę, a na specjalne życzenie zamówimy ciasta pochodzące z naszej rodzinnej cukierni. Na zakończenie przygotujemy dla wszystkich uczestników pamiątkowe zdjęcia i karty pokładowe.

Gotowi na wielkie emocje? Czekamy na Was!


Eventy firmowe

Szukasz ciekawego miejsca, które zaskoczy Twoich pracowników? Chcesz dostarczyć niezapomnianych wrażeń, bez opuszczania Warszawy? Nasza oferta spełni w 100% Twoje oczekiwania. Na naszych symulatorach każdy znajdzie coś dla siebie - od DA42, który jest małym samolotem mieszczącym do 4 osób, po A320, którzy może pomieścić na swoim pokładzie aż do 186 osób. To Twoi pracownicy wybiorą, którą maszyną chcą sterować, a nasi doświadczeni instruktorzy chętnie pomogą i podpowiedzą. Jednak za nikogo nie polecą, bo to Wasze zadanie!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Programy Team Buildingowe

Szukasz idealnego miejsca na integrację Twojego zespołu? Jeśli tak, to świetnie się składa. Nasze centrum symulatorowe to idealne miejsce na to, aby zintegrować Twoich pracowników, a przez to sprawić, że ich współpraca w zespole będzie efektywniejsza. Kabina samolotu jest niezwykle wymagającym miejscem. Aby lot przebiegł bezpiecznie i bez komplikacji potrzebna jest wprawa w komunikacji interpersonalnej. Jedna osoba pilotuje samolot, podczas gdy druga wykonuje jej polecenia (chowa podwozie, klapy, programuje trasę). Co jeśli nagle stracimy jeden z silników i trzeba będzie natychmiast lądować? Wprawiony zespół poradzi sobie nawet z takim wyzwaniem! Wszystko to pod okiem profesjonalnego instruktora lub pilota liniowego.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI