JetZone ADVENTURE

VOUCHER JetZone ADVENTURE
już od 449 zł

Nie wiesz który z symulatorów wybrać? Nic straconego! Już teraz możesz wybrać voucher dający Ci możliwość spróbowania swoich sił na jednym i drugim symulatorze.

W voucherze Adventure zaczniemy do symulatora DA42, na którym nauczymy Cię podstaw pilotowania samolotu śmigłowego. Dowiesz się jak trzymać kurs, wysokość i prędkość, a także co zrobić aby nie doprowadzić samolotu do przeciągnięcia.

Następnie przejdziemy do symulatora A320, gdzie zobaczysz czym różni się w pilotowaniu wielki samolot odrzutowy od małego śmigłowego. Nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o masę, czy świadomość, że na pokładzie mamy dużo większą liczbę pasażerów, ale o czas reakcji przy dodawaniu mocy, stabilizację samolotu "góra-dół" (trymowanie), a także o technikę pilotażu, w tym lądowania.

Z vouchera skorzystać może maksymalnie jedna osoba. Cena lotu wynosi: od poniedziałku do czwartku - 449 zł i od piątku do niedzieli - 469 zł.

Po wykupieniu vouchera otrzymasz go w wersji elektronicznej bądź papierowej (elegancko zapakowanej) ze specjalnie wygenerowanym kodem umożliwiającym zarezerwowanie wybranego terminu.

Wybierz dzień tygodnia
Kup voucher