O nasKilka słów kim jesteśmy

JetZone24 to pierwsze i obecnie największe w Polsce profesjonalne Centrum Symulatorów Lotniczych. Posiadamy w naszej ofercie aż trzy symulatory różnych klas samolotów, które przeznaczone są dla pasjonatów i profesjonalistów. 

Lot w naszych symulatorach może odbyć każdy. Wszystkie sesje prowadzone są pod okiem doświadczonego pilota-instruktora, który dostosowuje trudność lotu do aktualnej wiedzy i umiejętności uczestnika. Zapraszamy na loty:

  • Wszystkich tych, którzy nigdy nie lecieli za sterami samolotu, a chcieliby chodź przez jeden dzień poczuć się jak prawdziwy pilot, obejrzeć niesamowite widoki za oknem, czy po prostu świetnie się bawić!
  • Profesjonalistów chcących doskonalić swoje umiejętności lub profesjonalnie przygotować się do sesji Screeningowych, Recurrentowych, ATP czy Type Ratingu. 

 

Według naszych klientów JetZone24 to najlepsze w Polsce Centrum Symulatorów Lotniczych!

TeamNasz zespół


SymulatoryNasze symulatory


SYMULATOR SAMOLOTU PASAŻERSKIEGO A320 FNPT II/MCC

A320 oblatany został w 1987 roku. Był pierwszym samolotem wyposażonym w cyfrowy układ sterowania - Fly-by-Wire, pozwalający na precyzyjne i niezawodne sterowanie statkiem powietrznym. Zabiera na pokład maksymalnie 186 osób, waży aż do 78t i może wzbić się na wysokość 12 500 m. Wykorzystywany jest aktywnie przez linie lotnicze Wizzair, EasyJet, Lufthansa, British Airways i wiele, wiele innych.

Do tej pory powstało ponad 8000 egzemplarzy samolotów z rodziny A320, co czyni je najbardziej rozpowszechnionymi samolotami na świecie. Piękny, nowoczesny i niezawodny - taki właśnie jest A320.


SYMULATOR SAMOLOTU ŚMIGŁOWEGO DA 40/42 FNPT II

DA42 to jeden z najbardziej zaawansowanych, wielosilnikowych, śmigłowych samolotów na świecie. Jest prosty w pilotażu i pali tyle paliwa co samolot jednosilnikowy. Najnowocześniejsze technologie wykorzystane w jego budowie sprawiły, że cieszy się gigantycznym zainteresowaniem na całym świecie, gdzie znalazł zastosowanie zarówno do lotów prywatnych jak i w lotnictwie państwowym.
 


SYMULATOR SAMOLOTU ŚMIGŁOWEGO ALSIM AL250 FNPT II

Alsim AL250 to najwyższej klasy symulator przeznaczony stricte do prowadzenia szkoleń lotniczych - najnowszy w naszej ofercie. Reprezentuje kilka różnych typów samolotów SEP i MEP, a także posiada wiele opcji  konfiguracji - wskaźniki analogowe lub Glass cockpit/EFIS. Możemy symulować w nim rozmaite warunki atmosferyczne, generować awarie, czy zmieniać porę dnia/nocy, a zachowanie symulatora w każdym z tych warunków będzie niesamowicie zbliżone do realnego.