O nasMisja i cel

Prawdziwymi wartościami, które poszukuje pilot podczas szkolenia lotniczego jest profesjonalizm, sumienność, doświadczenie i dostępność sprzętu. Wychodzimy naprzeciw tym założeniom dzięki zespołowi składającemu się z profesjonalnych, rzetelnych i doświadczonych instruktorów. Chcemy szkolić pilotów nie tylko w Warszawie, ale dążąc do perfekcji budować certyfikowane centra symulatorowe na całym świecie i sprawiać, że klienci nie będą musieli dojeżdżać do nas z daleka. Naszym założeniem biznesowym jest udostępnianie symulatorów przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu, wszystkim tym, którzy pragną odbyć szkolenie, poznać pracę pilota lub po prostu dobrze się bawić. Przede wszystkim szkolimy pilotów, a pozostałe godziny uzupełniamy o loty ze wszystkimi tymi, którzy marzą o lataniu, chcą podarować oryginalny prezent drugiej osobie, czy przygotowują się do pracy w linii lotniczej. Wszystko to znaleźć możecie Państwo w jedynym w Polsce centrum certyfikowanych symulatorów lotniczych dostępnym dla każdego

~ Zespół JetZone24


TeamNasz zespół


SymulatoryNasze symulatory


SYMULATOR SAMOLOTU PASAŻERSKIEGO A320 FNPT II/MCC

A320 oblatany został w 1987 roku. Był pierwszym samolotem wyposażonym w cyfrowy układ sterowania - Fly-by-Wire, pozwalający na precyzyjne i niezawodne sterowanie statkiem powietrznym. Zabiera na pokład maksymalnie 186 osób, waży aż do 78t i może wzbić się na wysokość 12 500 m. Wykorzystywany jest aktywnie przez linie lotnicze Wizzair, EasyJet, Lufthansa, British Airways i wiele, wiele innych.

Do tej pory powstało ponad 8000 egzemplarzy samolotów z rodziny A320, co czyni je najbardziej rozpowszechnionymi samolotami na świecie. Piękny, nowoczesny i niezawodny - taki właśnie jest A320.


SYMULATOR SAMOLOTU ŚMIGŁOWEGO DA 40/42 FNPT II

DA42 to jeden z najbardziej zaawansowanych, wielosilnikowych, śmigłowych samolotów na świecie. Jest prosty w pilotażu i pali tyle paliwa co samolot jednosilnikowy. Najnowocześniejsze technologie wykorzystane w jego budowie sprawiły, że cieszy się gigantycznym zainteresowaniem na całym świecie, gdzie znalazł zastosowanie zarówno do lotów prywatnych jak i w lotnictwie państwowym.
 


SYMULATOR SAMOLOTU ŚMIGŁOWEGO ALSIM AL250 FNPT II

Alsim AL250 to najwyższej klasy symulator przeznaczony stricte do prowadzenia szkoleń lotniczych - najnowszy w naszej ofercie. Reprezentuje kilka różnych typów samolotów SEP i MEP, a także posiada wiele opcji  konfiguracji - wskaźniki analogowe lub Glass cockpit/EFIS. Możemy symulować w nim rozmaite warunki atmosferyczne, generować awarie, czy zmieniać porę dnia/nocy, a zachowanie symulatora w każdym z tych warunków będzie niesamowicie zbliżone do realnego.