JetZone24Wirtualne zawody

Czy Ty także marzysz o tym, aby wzbić się w przestworza? Chciałbyś pilotować olbrzymi samolot z mnóstwem pasażerów na pokładzie lub przewozić cenne ładunki cargo? Dzięki nam Twoje marzenie może się ziścić, bez konieczności wykonywania badań lotniczych, czy inwestowania mnóstwa pieniędzy i czasu. Zobacz czym są wirtualne licencje lotnicze i jak mogą pomóc Ci one uzyskać zaawansowaną wiedzę lotniczą, bez uczestnictwa w kosztownych, długoletnich szkoleniach!

Wirtualne licencje powstały z myślą o tych, którzy nie mogą uzyskać prawdziwej licencji lotniczej np. z powodów zdrowotnych, zawodowych lub finansowych. Są także świetną opcją dla wszystkich tych, którzy z racji zbyt młodego wieku nie mogą jeszcze rozpocząć prawdziwego szkolenia lub przymierzają się dopiero, aby odbyć takie szkolenie, lecz nie są pewni czy latanie jest dla nich. Dzięki nam zyskasz solidne podstawy zarówno z zakresu wiedzy teoretycznej jak i praktycznej, które pomogą Ci w stawianiu Twoich pierwszych kroków podczas prawdziwego szkolenia.

Zaczynamy oczywiście od wirtualnej licencji PPL(A). Następnie będziesz miał możliwość wyrobienia uprawnień VFR noc, odbycia szkolenia ME i IR, aż w końcu uzyskasz wirtualną licencję zawodową CPL(A) i zdasz egzaminy na TypeRating!

Gotowy na wielką przygodę?
 

 

 


Wirtualnezawody


Myślałeś kiedyś o zrobieniu licencji turystycznej, ale życie potoczyło się inaczej?

A może jesteś jeszcze zbyt młody na rozpoczęcie kariery pilota? Spróbuj czegoś, czego nie oferował jeszcze nikt inny! Przyjdź do nas na szkolenie do wirtualnej licencji PPL(A) i zdobądź swoją pierwszą (wirtualną) licencję lotniczą! Całe szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez licencjonowanych pilotów-instruktorów, którzy szkolą kursantów na prawdziwych samolotach bądź certyfikowanych symulatorach. Każdy z nich posiada pasję i olbrzymie doświadczenie, a także wiedzę, którą przekazuje w prosty i zrozumiały sposób. 
 


 

Wybrane przedmioty z części teoretycznej:

meteorologia (10h), łączność (2h), zasady lotu (10h), procedury operacyjne (6h), wykonanie i planowanie lotu (4h), ogólna wiedza o samolocie (2h), nawigacja (6h), prawo lotnicze (2h), człowiek możliwości i ograniczenia (2h).


Wybrane przedmioty z części praktycznej na symulatorze DA40:

loty po kręgu (140min), lot do strefy (60min), loty trasowe (100min), loty z ograniczoną widocznością (20min), awaria silnika po starcie (20min) i wyprowadzanie samolotu z korkociągu (20min).

JAKIE KORZYŚCI PRZYNOSI WIRTUALNA LICENCJA PPL(A)? 

  • Możliwość zakupu lotu na symulatorze DA40 FNPT II w preferencyjnej cenie za godzinę.
  • Rabat 5% na prawdziwe szkolenie do licencji PPL(A) w Goldwings Flight Academy. 
  • Solidne podstawy z teorii i praktyki do przyszłej licencji turystycznej PPL(A).
  • Otwarta droga do sięgnięcia po kolejne, wirtualne licencje/szkolenia (VFR noc, IR, MEP(L), CPL(A) itd.) w JetZone24.
  • Zaawansowana wiedza lotnicza, którą możesz następnie wykorzystać podczas lotów zarówno w symulatorze domowym jak i profesjonalnym.

 

Do poniższych cen szkoleń należy uwzględnić koszty dodatkowe: 
egzamin teoretyczny (60 min) – 40 zł/podejście i egzamin praktyczny na symulatorze DA40 (60 min) – 250 zł/podejście.

 

START NAJBLIŻSZEJ GRUPY SZKOLENIOWEJ:

21 maja 2022 godz. 9:00 (stacjonarnie) - część teoretyczna w języku polskim

 

Nasi partnerzy